יעוץ ארגוני למגזר העסקי

המגזר העסקי

פעילות חברות בסביבה דינאמית ותחרותית מחייבת גיבוש כלי מדיניות אשר יסייעו בידי החברה לבסס חשיבה אסטרטגית ארוכת טווח, אשר תמקסם את הצלחותיהם.

פארטו אסטרטגיות מעניקה ייעוץ לחברות הפועלות בסביבה עסקית משתנה, כך שיוכלו לשפר את ביצועיהן, לחזק את תוצאותיהן העסקיות ביחס למתחריהן ולהגביר את יכולתן התחרותית בשוק בו הן פועלות. אנו מעניקים ייעוץ ייחודי המלווה בגיבוש והתאמת כלים אסטרטגיים לאופי פעילות החברות, תוך התבססות על מחקרים מקדימים ומתן פתרונות יצירתיים אשר מסייעים לחברה לאתר את התחומים בהם עליה להתמקד בכדי ליצור יתרון תחרותי בר קיימא.

הייעוץ מלווה במתן כלים אופרטיביים להצלחה בטווח הקצר, לצד גיבוש תוכנית פעולה מבוססת תקציב ומשאבים לטווח הארוך, אשר מבליטה את היתרון התחרותי של החברה על פני מתחריה. אנו משלבים בעבודת הייעוץ יועצים ממגוון רחב של דיסציפלינות, בדגש על יועצים מתחומי הכלכלה, בעלי ניסיון וגישה יסודית וקפדנית, אשר מביאה לכדי מתן ייעוץ איכותי, חדשני וכדאי כלכלית.

לפארטו אסטרטגיות ניסיון וידע רב בעבודה אל מול המגזר העסקי, כמו גם אל מול המגזר הציבורי. כפועל יוצא, אנו מספקים עבוד לקוחותינו תובנות ייחודיות בכל הקשור לאינטראקציה הקיימת בין המגזר העסקי לציבורי ומסייעים לחברה לאגם את המשאבים הקיימים ברשותה ולזהות את הפוטנציאל הטמון בכל אחת מהחלופות האסטרטגיות הניתנות במסגרת הייעוץ.

שירותי הייעוץ הארגוני לחברות כוללים את התחומים הבאים:

  • יעוץ ארגוני לפיתוח הון אנושי

אנו מסייעים ללקוחותינו להצליח על ידי גיבוש אסטרטגיות לפיתוח כישרונות המותאמים לצרכים העסקיים, הבנת המגמות בתחום משאבי האנוש, פיתוח מנהיגים ובניית מערכת משאבי אנוש מוצלחת. אסטרטגיית ההון האנושי קשורה ישירות לתכנית האסטרטגית ותכניות העבודה של העסק, וכוללת תובנות בנושא חוזקות, צרכים והיבטים כלכליים. בין היתר אנו מגבשים את הגדרת הערך המוסף של הארגון למועמדים, המבוססת הן על תגמול כספי והן על פיתוח מקצועי לעובדים איכותיים.

  • ייעוץ ארגוני לעיצוב מבנה הארגון

ללעיצוב המבנה הארגוני חשיבות רבה בתהליכי תכנון והייעוץ האסטרטגי, לצורך התאמה בין חזון הארגון לבין פעילותו ברמה האופרטיבית לרבות ממשקי העבודה, חלוקת הסמכויות ועוד. אנו מסייעים ללקוחותינו במגזרים השונים להגדיר מחדש, במידת הצורך, את המבנה הארגוני על מנת להגביר את היעילות והאפקטיביות בעבודת הארגון ועל מנת שישרת באופן מתאים יותר את מטרות הארגון, לצורך הפחתת עלויות, לעודד צמיחה ברווחיות ולחזק ביצועים קצרי טווח כמו גם את החוסן הארגוני לטווח הארוך. אנו מספקים ייעוץ ארגוני הכולל גם הגדרת זכויות החלטה בארגון, נשיאה באחריות, משילות ארגונית וממשקים. פתרונות הייעוץ הארגוני שאנו מספקים מאפשרים ללקוחות לנהל מערכות מורכבות בקנה מידה רחב ומבטיחים ביצועים לאורך זמן.

  • יעוץ ארגוני ליישום תהליכי שינוי

אנו מספקים ייעוץ ארגוני לארגונים גדולים ליישום תכניות שינוי ורפורמות רחבות היקף, המביאות לקפיצת מדרגה ברמת הביצועים, בונות יכולות ומחזקות את ההתנהגות הארגונית. היכולת להוביל תהליכי שינוי כגון מעבר מביצוע טוב למצוין, הפחתת עלויות או הפיכת משבר להזדמנות - הינה המפתח ליצירת יתרון תחרותי. אנו עובדים עבור ארגונים ממשלתיים, ארגונים פרטיים וגופי שירותים ציבוריים על מנת להבטיח ביצוע מוצלח של תהליכים אלו.דוגמאות נבחרות לפרויקטים