ייעוץ ארגוני למגזר הממשלתי-ציבורי

המגזר הממשלתי-ציבורי

פארטו מלווה את המגזר הציבורי - ממשלתי מזה שנים רבות, באמצעות ייעוץ במגוון רחב של תחומי ממשל כדוגמת סביבה, תחבורה, ביטחון, רגולציה, מסחר, עסקים ועוד. פעילות זו מאתגרת ומספקת ותוצאותיה משפיעות על האוכלוסייה בכלל רבדי החיים.

הייעוץ הניתן על ידי פארטו מתמקד, בין היתר, בייעוץ אסטרטגי, אירגוני, פיננסי, ארגון ושיטות, מערכות מידע, ליווי הכנת מכרזים, ניהול פרויקטים רחבי היקף במגוון תחומי התשתיות, ניהול יעיל בסקטור הממשלתי, סיוע ביישום פרויקטים ותכניות לאומיות המעוגנות במסגרת זמן ותקציב, סביבה, פיתוח בר קיימא ועוד. ייעוץ זה מסייע להתמודד עם האתגרים הרבים הניצבים בפני גופים ציבוריים-ממשלתיים כגון: מקסום הפעילות של הארגון במסגרת תקציבית קיימת, טיוב תהליכי השירות עבור הציבור, התמודדות עם שינויים אירגוניים, הטמעת חשיבה ארוכת טווח בפעילות שוטפת ועוד .

הניסיון הרב שצברנו בפעילותנו במגזר הממשלתי-ציבורי, העמיד ברשותנו תשתית ידע רחבה הכוללת מתודולוגיה חדשנית, מודלים ייחודיים ושיטות עבודה מתקדמות בקשת רחבה של נושאים.

אנו משלבים בעבודת הייעוץ יועצים ממגוון רחב של דיסציפלינות, בדגש על יועצים מתחומי הכלכלה, האסטרטגיה, התכנון, משאבי האנוש, מערכות המידע, הסביבה ועוד. יועצים אלו הינם בעלי ניסיון וגישה יסודית וקפדנית, אשר מביאה לכדי מתן ייעוץ איכות וחדשני כאחד.

.


שירותי הייעוץ הארגוני למגזר הממשלתי-ציבורי כוללים את התחומים הבאים:

  • ייעוץ ארגוני לעיצוב מבנה הארגון

לעיצוב המבנה הארגוני חשיבות רבה בתהליכי תכנון והייעוץ האסטרטגי, לצורך התאמה בין חזון הארגון לבין פעילותו ברמה האופרטיבית לרבות ממשקי העבודה, חלוקת הסמכויות ועוד. אנו מסייעים ללקוחותינו במגזרים השונים להגדיר מחדש, במידת הצורך, את המבנה הארגוני על מנת להגביר את היעילות והאפקטיביות בעבודת הארגון ועל מנת שישרת באופן מתאים יותר את מטרות הארגון, לצורך הפחתת עלויות, לעודד צמיחה ברווחיות ולחזק ביצועים קצרי טווח כמו גם את החוסן הארגוני לטווח הארוך. אנו מספקים ייעוץ ארגוני הכולל גם הגדרת זכויות החלטה בארגון, נשיאה באחריות, משילות ארגונית וממשקים. פתרונות הייעוץ הארגוני שאנו מספקים מאפשרים ללקוחות לנהל מערכות מורכבות בקנה מידה רחב ומבטיחים ביצועים לאורך זמן.

  • יעוץ ארגוני ליישום תהליכי שינוי

אנו מספקים ייעוץ ארגוני לארגונים גדולים ליישום תכניות שינוי ורפורמות רחבות היקף, המביאות לקפיצת מדרגה ברמת הביצועים, בונות יכולות ומחזקות את ההתנהגות הארגונית. היכולת להוביל תהליכי שינוי כגון מעבר מביצוע טוב למצוין, הפחתת עלויות או הפיכת משבר להזדמנות - הינה המפתח ליצירת יתרון תחרותי. אנו עובדים עבור ארגונים ממשלתיים, ארגונים פרטיים וגופי שירותים ציבוריים על מנת להבטיח ביצוע מוצלח של תהליכים אלו.

  • יעוץ ארגוני לפיתוח הון אנושי

אנו מסייעים ללקוחותינו להצליח על ידי גיבוש אסטרטגיות לפיתוח כישרונות המותאמים לצרכים העסקיים, הבנת המגמות בתחום משאבי האנוש, פיתוח מנהיגים ובניית מערכת משאבי אנוש מוצלחת. אסטרטגיית ההון האנושי קשורה ישירות לתכנית האסטרטגית ותכניות העבודה של העסק, וכוללת תובנות בנושא חוזקות, צרכים והיבטים כלכליים. בין היתר אנו מגבשים את הגדרת הערך המוסף של הארגון למועמדים, המבוססת הן על תגמול כספי והן על פיתוח מקצועי לעובדים איכותיים.דוגמאות נבחרות לפרויקטים